KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218099
nr 1621 8099
Garibaldi Lindberg
(1863-1957), Sverige
Etsning, Signerad, "bågskytten". Bildmått: 24x17cm, yttermått inklusive ram: 44x35cm
Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:43:58
15/5 22:32:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Garibaldi Lindberg
Läs mer om Garibaldi Lindberg